Kredits365.lv

3.3 (19 vērtējumi)
 • Telefons: 67969434
 • Epasts: kredits@info365.lv
 • Reģistrācijas maksa: 0.01 € 0.01 Ls
 • Maksimālā summa: 400.00 € 281.12 Ls
 • Līgumsods: 1.00 %
 • Periods: 14 dienas - 30 dienas

Working Hours

Pirmdiena
08:30-20:00
Otrdiena
08:30-20:00
Trešdiena
08:30-20:00
Ceturtdiena
08:30-20:00
Piektdiena
08:30-20:00
Sestdiena
11:00-16:00
Svētdiena
11:00-16:00

Kredīta atmaksas termiņa pagarināšana

Ja gadījumā Tev rodas problēmas ar kredīta atmaksu, tad Kredits365.lv piedāvā šo kredīta atmaksas termiņu pagarināt par nelielu papildus maksu, kas ir atkarīga no aizdevuma lieluma, pagarināšanas termiņa un citiem faktoriem. Šī ir iespēja bez papildus soda naudām nomaksāt kredītu, ja, piemēram, ir aizkavējusies algas izmaksas diena. Ja rodas situācija, kad nav iespējams pat veikt maksu par pagarināšanu, tad noteikti ir jāsazinās ar Kredits365.lv, lai rastu risinājumu. Atceries, ka kavējot atmaksu un neinformējot Kredits365.lv par atmaksas problēmām, situācija var tikai pasliktināties.

Reģistrācijas maksa

Pirms Tu vari aizņemties naudu no Kredits365.lv, Tev vispirms ir nepieciešams reģistrēties viņu mājaslapā: https://www.kredits365.lv/ . Tad būs jāpārskaita vienreizēja reģistrācijas maksa 0.01€ apmērā no Tava bankas konta uz kādu no Kredits365.lv bankas kontiem. Šis ir drošības solis, lai Kredits365.lv varētu pārliecināties, ka tas esi Tu pats, kurš vēlies aizņemties naudu un ka Tev ir piekļuve Tavam bankas kontam. Kredits365.lv Tev izsniegto aizdevuma summu pārskaitīs atpakaļ uz Tavu kontu, no kura būsi sūtījis reģistrācijas maksu.

Pirmais aizdevums bezmaksas

Kredits365.lv piedāvā saņemt pirmo aizdevumu bezmaksas - atdod tik, cik aizņēmies. Bezprocentu pirmais aizdevums. Gadījumā, ja aizdevuma atmaksa tiek kavēta, tad iespējams, ka Kredits365.lv piemēros papildus izmaksas, piemēram, nokavējuma soda nauda.

Līgumsods

Ja Jūs kavējat Kredits365.lv līgumā noteiktos maksājumus, tad Jums ir jāmaksā Kredits365.lv līgumsodu 1.00 % apmērā no neatmaksātās parāda summas par katru nokavējuma dienu.

Par ātrajiem kredītiem

Ātrais kredīts internetā ir ērts veids, kā aizņemties naudu uz neilgu laiku tādos gadījumos, kā piemēram, ja ir palikušas pāris dienas līdz algas izmaksai, teik kavēta alga, ir plānots kāds liels pirkums, bet nedaudz pietrūkst naudas vai rodas kādi neplānoti izdevumi. Šāda veida aizdevums vēl var saukties arī kā SMS kredīts, online kredīts vai mini kredīts. Kredīts ir ātri un viegli piesakāms, izmantojot internetu un/vai telefona sms, kā arī summa ir neliela - pārsvarā līdz 500 eiro. Pārsvarā tas ir īstermiņa aizdevums un bieži vien maksimālais termiņš ir līdz 30 dienām. Seko līdzi tam, vai atmaksājamā summa ir atkarīga no dienu skaita. Ļoti iespējams, ka aizņemoties kādu summu uz 5 dienām vai 30 dienām ir jāatmaksā vienāda summa. Tad iesakām izvēlēties maksimālo termiņu (30 dienas) pat, ja aizdevums nepieciešams tikai uz pāris dienām.

Pirmais aizdevums var būt mazāks nekā maksimālā summa, bet ar katru nākošo sekmīgi atmaksāto aizdevumu, Tev piešķirtā summa var tikt palielināta. Taču labā ziņa ir tāda, ka lielākā daļa aizdevēju pirmo kredītu izsniedz bez procentu maksas jeb Tev būs jāatmaksā tik, cik būsi aizņēmies.

Turpmāk, kad būs nepieciešamība pēc īstermiņa aizdevuma, Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu ar summu, termiņu un Tavu reģistrēto paroli (konkrētu īsziņas tekstu skaties katra aizdevēja mājaslapā). Tāpat arī varēsi aizdevumu pieteikt ar interneta starpniecību.

Kā tas notiek...

Pārsvarā kredīta saņemšanas procedūra ātrajiem kredītiem ir vienkārša:
 • Tu izvēlies izdevīgāko aizdevēju;
 • Piesaki aizdevumu, reģistrējoties aizdevēja mājaslapā;
 • Pārskaiti reģistrācijas maksu no sava bankas konta;
 • Tiek izskatīts Tavs pieteikums;
 • Dažu minūšu laikā tiek pārskaitīts aizdevums uz Tavu kontu!
 • Nākošreiz, kad Tev būs nepieciešamība aizņemties, Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu

Reģistrācija

Lielākā daļa ātro kredītu aizdevēju piedāvā reģistrēties internetā un nosūtīt reģistrācijas maksu no Tava bankas konta. Tas dod iespēju aizdevējam pārliecināties, ka personai, kura reģistrējas un vēlas saņemt aizdevumu ir tiesības arī piekļūt bakas kontam.

Lai aizdevumu Tu varētu saņemt tajā pašā dienā dažu minūšu laikā, Tev vajadzētu reģistrācijas maksu nosūtīt no bankas, kurā ir arī aizdevējam atvērts konts. Aizdevējiem ir atvērti konti vairākās bankās, lai šo reģistrācijas maksu varētu saņemt ātri, kā arī aizdevumu nosūtīt uzreiz. Ja maksājums tiek veikts no vienas bankas uz kādu citu banku, tad tas tiks apstrādāts vienas darba dienas laikā, kas nozīmē, ka aizdevumu Tu varēsi saņemt tikai pēc divām dienām (1 diena, līdz Tava reģistrācijas maksa nonāks pie aizdevēja un 1 diena, kad aizdevuma summa nonāks pie Tevis). Tāpēc pirms aizņemies, pārliecinies, ka aizdevējam ir atvērts bankas konts tajā bankā, kurā arī Tev ir bankas konts un pieejama summa vismaz reģistrācijas maksas apmērā.

Kad aizņemties ātro kredītu

Līdz algai ir atlikušas tikai dažas dienas;
Jānomaksā kāds steidzams rēķins;
Vajadzīga nauda kādam svarīgam pirkumam;
Ir radusies ārkārtas situācija;
Tev ir ikmēneša ienākumi;
Tu esi pārliecināts, ka varēsi atmaksāt kredītu.

Kad labāk neaizņemties SMS kredītu

Ja Tev nav stabilu ikmēneša ienākumu, vai māc šaubas, ka nespēsi atmaksāt kredītu termiņa beigās – nepiesakies aizdevumam, jo tā Tu tikai vēl vairāk pasliktināsi savu finansiālo situāciju.

Aizņemies atbildīgi!

Kredīts ir nopietnas finansiālās saistības, kuras visbūtiskāk ir jāizvērtē Tev pašam. Centies neaizņemties vairākās finanšu iestādēs naudu, lai censtos daļēji atmaksāt iepriekšējos aizdevumus. Ieteicams ir vienlaikus izmantot tikai vienu ātro kredītu. Apstiprinot aizdevuma nosacījumus Tu piekrīti, ka spēj atbildīgi aizņemties un atdot Aizdevumu. Aizdevējs pārbauda Tavu kredītvēsturi savā un Trešo personu datu bāzē, kā arī citu pieejamu informāciju. Kredītu no 18 gadiem piešķir tikai retā kredītiestāde.

Kredīta ņēmējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no kredītlīguma, nesniedzot nekādu pamatojumu. Atteikuma termiņš tiek skaitīts no kredītlīguma spēkā stāšanas dienas, tas ir, no dienas kad kreditors ir pārskaitījis kredīta summu uz kredīta ņēmēja pieteikumā kredīta saņemšanai norādīto kredīta ņēmēja norēķinu kontu kredītiestādē.

Aizdevuma kopējās izmaksas tiek izteiktas gada procentos no Tev piešķirtās aizdevuma summas. Par aizdevuma atmaksas termiņu tiek uzskatīta diena, kad jāveic aizdevuma maksa.

Gadījumos, ja netiek atmaksāts aizdevums, Tavi dati var tikt nodoti kredītpiedziņas organizācijām, un/vai organizācijām, kas veic pasākumus, lai nodrošinātu saistību izpildi, valsts kontrolējošās institūcijas, vēstuļu un/vai rēķinu nosūtīšanai izmantoto ārpakalpojumu organizācijām, grāmatvedības uzskaites veikšanai izmantoto ārpakalpojumu organizācijām.

Aizņēmējam ir tiesības jebkurā laikā pilnībā vai daļēji atmaksāt kredītu pirms termiņa, maksājot procentus par aizdevuma faktisko lietošanas laiku. Aizņēmējam nav jāmaksā kompensācija par aizdevuma pirmstermiņa atmaksu. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot nepieciešamību pēc aizdevuma un savas iespējas atmaksāt!

Problēmas ar atmaksu

Gadījumos, kad nesanāk atmaksāt kredītu laikā, būs jārēķinās ar papildus izdevumiem (soda naudas jeb kavējuma naudas), kas visbiežāk ir 1% (viens procents) no atlikušās aizdevuma summas par katru kavēto dienu. Ir kredītiestādes, kuras piedāvā kredīta pagarināšanu. Aizdevuma pagarināšana nozīmē, ka par papildus samaksu var pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Tu pats vari izvēlēties uz kādu periodu vēlies pagarināt no aizdevēja piedāvātajiem variantiem. Taču atceries, ka pagarinot atmaksas termiņu, pamatsumma netiek samazināta.

Ja gadās situācija, kurā Tev nav iespējams atmaksāt aizdevumu un arī pagarināt aizdevumu, noteikti sazinies ar aizdevēju un informē viņus par iemesliem un iespējamo atmaksas datumu. Atmaksas problēmas tiek saglabātas, kas var būt par pamatu nākošo aizdevumu piešķiršanas atteikumam. Pie ilgstošas kredīta neatmaksāšanas un termiņu kavēšanas, kā arī nesadarbošanās ar aizdevēju, Tavs aizdevums var tikt nodots tiesai un parādu piedziņas kompānijai, kam var sekot nepatīkamas sekas un papildus izdevumi. Ar konkrētu informāciju var iepazīties katra pakalpojumu sniedzēja mājas lapā.